• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alamy satışlar

#1
Alamy'e üye olup 4 fotoğraf ekledim. Sitesinin arazüyünü pek sevemedim nedense. Bir de su var, neredeyse eklenen tüm fotoları kabul ediyorlar. Satışlar nasıl bu ajansta fotoğrafı olanlar var mı?
Cevapla

#2
alamy en ilginç ajanslardan biri olsa gerek. çok yüksek bedelle lisans satıyorlar. alamy'de bir-iki tane fotoğraf satıp evdeki dolabını yenileyen birisi vardı. sürüm yapma diye bir şansınız olmaz tabi orada.
Ara
Cevapla

#3
Alamy'de satış yapmayı başarmış, ödeme almış kimse var mı?
Varsa deneyim ve tavsiyelerini paylaşabilir mi?
Ara
Cevapla

#4
Alamy'de 4 fotografim var. Aylardir orda oyle duruyor. Satis yapsa dedim, daha da yuklerim. tamam 4 tane fotograf ama aylardir hic satmadi. Bir sans versem mi diyorum. Satislar konusunda karsilastirmali (mesela fotolia ve shutter ile) fikir verebilecek kimse var mi. 3 buyuklerin ortalama satisinin %25'i kadar satacak olsa deger aslinda. Fikri tecrubesi olan mi?
Cevapla

#5
(03-22-2017, 10:39 PM)ilkercelik Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Alamy'de 4 fotografim var. Aylardir orda oyle duruyor. Satis yapsa dedim, daha da yuklerim. tamam 4 tane fotograf ama aylardir hic satmadi. Bir sans versem mi diyorum. Satislar konusunda karsilastirmali (mesela fotolia ve shutter ile) fikir verebilecek kimse var mi. 3 buyuklerin ortalama satisinin %25'i kadar satacak olsa deger aslinda. Fikri tecrubesi olan mi?

Alamy zor satar. Bazen 6 ay satmaz. Sattığı fotoğrafın parasını 3-4 ay sonra öder. ANCAK 500$ bir fotoğraf satıp %50 sini de size vererek güzel süprizler yapabilir. Ben şuana kadar tek satıştan en yüksek geliri Alamy den aldım. Alamy'i es geçmeyin. 
Cevapla

#6
Zaman harcamaya değermi tartışılır tabi ama bende ilk 5 ajans arasına girmiyor güzel yanı 2 yılda 21 satış yapmışım 300$ civarı getirmiş ama devamlılığı yok işte Smile
Ara
Cevapla


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi


MyBB Türkçe Çeviri; MyBBTürkiye
Tema Çevirisi KOGuncel.NET
Copyright© 2002-2017 MyBB Group.
Designer By http://www.anadolustok.com Tüm Haklarını Saklı Tutar.