Anket Başlığı: Canon 5D Mrk4' mü - Sony a7R2 mi?
Canon 5D Mark4
20.00%
1 20.00%
Sony a7R2
80.00%
4 80.00%
Katılımcı sayısı: 5 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canon'dan Sony alpha 7R2 fullframe aynasız'a geçmeyi düşünüyorum. Ne dersiniz?
Dezavantajlari kayda deger.

makineyi acar acmaz fotograf cekememek, ciddi pil sorunu, odaklama hizi ve hatta kisik diyaframda ve/veya los isikta hic odaklayamama, kisitli objektif cesitliligi gibi dezavantajlari bence dslr'de kalmak icin yeterli nedenler. Objektifleri, uyumlu isik sistemlerini de dusunursek marka ve sistem degistirmek icin yeterli neden olmali ki bu makine bence bunu saglamiyor.
Makinen ne bilmiyorum Hayati hocam ama kullan iste makineni. Seni ne mark4 ne de a7 daha iyi fotografci yapacak. Microstoktan konusalim, yeni cekecegin stok fotograflarin daha cok satmayacak, ya da daha iyi satsa dahi bunun nedeni yeni makinen olmayacak, sen olacaksin. Hele hele stok fotografciligi artik mixed media olayina donmusken. Stok fotograf artik cekilmiyor, bildigin vektor gibi dizayn ediliyor. Post produksiyonun agirligi cok artti. Ben de D810 kullaniyorum. Memnunum, ne gerek var ki degistirmeye, bence.

Benim tercihim C) Hicbiri.

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Canon'dan Sony alpha 7R2 fullframe aynasız'a geçmeyi düşünüyorum. Ne dersiniz? - Yazar: ilkercelik - 05-09-2017, 10:53 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi