Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Istock şubat ayının satışlarını açıklamış
(04-20-2017, 01:24 AM)ilkercelik Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Fotoğraf için konuşuyorum. Yükleme yapmalısın üstat. 3d vektör video bir şey diyemeyeceğim. Benim için mart ayında 3. en çok kazandiran oldu. Toplam gelir içinde az bir payı yok. Dediğin gibi bu sene fotoğrafa ağırlık vereceksen eğer, yüklemeye devam Santo.

Evet bu sene full fotoğraf ve video ya yuklenicem. ve 1 sene zaman vericem getiri için. 1 sene de anca oturuyor cunku. oğlanı fiyatta kandırabilirsem modellik için tamamdır Smile

şaka bir yana benim demem şu ki zaten diğer sitelerde çekmeye ve yüklmeye başladım. sadece bu istock/getty değermi bilemiyorum diye sormuştum. ama senin tecrübene dayanarak sanırım yüklemem gerektiği kanısına vardım.
sağol

(04-20-2017, 09:05 AM)karinca25 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar, stock işinde yeniyim. Mart ayında istocka 22 görsel yükledim. 14,85 dolar gelmiş; sadece biri satmış 23 tane kere. Şimdiye kadar 85 tane yüklyebildim. Sizce devam edeyim mi stock işine. Çok emek harcıyorsun getirisi az gibi...

Valla 1 ayda sadece 22 görsel yukleyıp 15 dolarlık satış yapman bence mükemmel bir gösterge olmalı. portfolyonu bılmıyorum ama iş yapacak demektr bana göre. bence devam et. zaman ilerledikçe ve fotoğrafların bakıldıkça ve satıldıkça yukarılara çıkacak ve satışlar daha da artacaktır. ama bunlar için zaman gerekiyor.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: İstock şubat ayının satışlarını açıklamış - Yazar: santoelia - 04-20-2017, 11:49 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi