• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Videolarım Aktif Olduğu Halde Gözükmüyor.

#1
Merhaba sevgili forum üyeleri. Ben de stok fotoğraf ve videoculuğuna yeni başlamış biri olarak aranıza katıldım ve aklıma takılan bir konu var..

17 adet onaylanmış ve aktif videom olmasına rağmen aktif videolara tıkladığımda hiç bir videom çıkmıyor. Onaylanalı da 2 haftayı geçmiş durumda ancak hiç bir şey anlamadım.


Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri
   
Ara
Cevapla

#2
Video görünüyor, çok da iyi bir video bence. Senin görmemenin nedeni ise bence bilgisayar, network, proxy, tarifeli bağlantı vs ayarlarından kaynaklanıyor olabilir.
Cevapla

#3
(09-15-2018, 08:58 PM)ilkercelik Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Video görünüyor, çok da iyi bir video bence. Senin görmemenin nedeni ise bence bilgisayar, network, proxy, tarifeli bağlantı vs ayarlarından kaynaklanıyor olabilir.

anladım, çok teşekkür ederim yorumunuz için İlker Bey, ancak videonun ismi ile arama yapsam dahi göremiyorum hiç karşıma çıkmıyor Smile
Ara
Cevapla

#4
Ben gönderdiğiniz ekran görüntüsünden image numarasını gördüm ve ona göre arama yaptım, buldum. Bence sıkıntı etmeyin. Ben de kendi dosyalarımı aramalarda bulamıyorum cogu zaman. Ama bulan buluyor ki satılıyor. Bunları kafaya takmadan üretmeye yüklemeye devam.
Cevapla

#5
Video görünüyor, çok da iyi bir video bence.
Ara
Cevapla


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi


MyBB Türkçe Çeviri; MyBBTürkiye
Tema Çevirisi KOGuncel.NET
Copyright© 2002-2020 MyBB Group.
Designer By http://www.anadolustok.com Tüm Haklarını Saklı Tutar.