Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Istock aylık gelir
Thumbs Up 
ESP de istock mayis ayi sonuclarini aciklamis. ayin 17 sinde aciklayarak sasirtmadi degil acikcasi. Smile
diger aylarda aciklandigi zaman bu baslik altina anons olarak yazilabilir. iyi kazanclar herkese!
evet beklediğimden kötü geldi açıkçası.Nisan ayına göre gelirde %40 düşüş var.Aslında download sayıları aynı sayılır 10 adet daha düşük bu ay.
Ara
33 tane indirilmiş 20,83 dolar Sad
Ara
Nisan Ayi hayal kirikligi yasatmisti, Marta gore buyuk bir dusus oldu. Mayista ise kisisel rekorumu kirdim. Mart ayinda kirdigim daha onceki rekorumun bir %8 civari ustune cikmisim. Demek ki haziran ayi satislarim dusecek Big Grin. Bu isin en sevmedigim yani bu zaten; bir emek veriyorsunuz fakat iyi veya kotu net karsiligini bilmiyorsunuz. Oyle ya bir yukari bir asagi.
(06-17-2017, 04:27 PM)ilkercelik Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Nisan Ayi hayal kirikligi yasatmisti, Marta gore buyuk bir dusus oldu. Mayista ise kisisel rekorumu kirdim. Mart ayinda kirdigim daha onceki rekorumun bir %8 civari ustune cikmisim. Demek ki haziran ayi satislarim dusecek Big Grin. Bu isin en sevmedigim yani bu zaten; bir emek veriyorsunuz fakat iyi veya kotu net karsiligini bilmiyorsunuz.  Oyle ya bir yukari bir asagi.

ben de yeni bir stock uyesi olarak en cok gelir kazandigim ay bu ay oldu. mart ayinda ciddi artis oldu ama hemen nisan da yine dustu. mayis'tan beklentim yoktu ama sasirtti cidden. umarim boyle devam eder ama zor Big Grin onumuz yaz ajanslar tatil rehavetine girecek. eylul gibi hareketlenme baslar sanirim.
Bu İstock beni katil edecek.. Herhalde şubattan beri gönderdiğim her vector accept fakat dosyamda gözükmüyor. 2 ticket açtım sonuç sıfır 100e yakın öyle kuzu kuzu satış dönemlerinin geçmesini bekliyorlar. bende yüklemeyi kestim zaten geçtiğimiz yaz sonu yüklemeye başlamıştım buraya topu topu 260 online var zaten tek tek işlemesi sıkıntı yüklerken bir de bu..geçen ay 21 dolarla düşük geçti herşeye rağmen bu ay 55,65 gibi bi rakama ulaşmış..Satışları baltalıyor bu beceriksiz site.. bir de 0.04 ne ayıp ya 3ler 5 ler olmasa çekilmezler
Ara
(06-17-2017, 07:32 PM)Fiwen Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu İstock beni katil edecek..  Herhalde şubattan beri gönderdiğim her vector accept fakat dosyamda gözükmüyor. 2  ticket açtım sonuç sıfır 100e  yakın öyle kuzu kuzu satış dönemlerinin geçmesini bekliyorlar. bende yüklemeyi kestim zaten geçtiğimiz yaz sonu yüklemeye başlamıştım buraya topu topu 260 online var zaten tek tek işlemesi sıkıntı yüklerken bir de bu..geçen ay 21 dolarla düşük geçti herşeye rağmen bu ay 55,65 gibi bi rakama ulaşmış..Satışları baltalıyor bu beceriksiz site.. bir de 0.04 ne ayıp ya 3ler 5 ler olmasa çekilmezler

Aynı sorun bende de vardı. Epeyce fotoğraf onaylanmasına rağmen 2 ay kadar yayına girmedi. Geçen ay ticket alıp sorunu anlattım. Sorun çözüldü. Şuanda fotoğraflar yarım saat içinde onaylanıyor 1-2 gün içinde de yayına giriyor.
ticket ı bana kopyalayıp gönderirir misiniz? o mucizevi kelimeleri kopyalayıp yapıştıracağım ... Beceremedim 2 ticket gönderdim id numaralarını istediler ama çözmediler ... Bu arada ciddiyim istiyorum ticket ı Smile
Ara
ben bu işten bişey anlamadım
mayıs ayı https://www.todayis20.com/ burada 30 usd görünyor istock kendı sistemınde 18 dolar görünüyor hangisine inancaz anlam veremedım
Ara
(06-17-2017, 11:13 PM)Fiwen Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ticket ı bana kopyalayıp gönderirir misiniz? o mucizevi kelimeleri kopyalayıp yapıştıracağım ... Beceremedim 2 ticket gönderdim id numaralarını istediler ama çözmediler ...  Bu arada ciddiyim istiyorum ticket 
Başlık: I can not see the photos I uploaded in March

Category: My online content

Subcategory: There is a problem with my content.
Details: Hi, I can not see the photos I uploaded in March Sample "xxxxx" "xxxxxx" "xxxxx" Is there a problem ?

Xler fotoğraf numaraları
Bu arada çok başarılı bir ingilizce değil farkındayım Smile Umarım sizinki de çözülür. 

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi