Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ben "iStockphoto"dan bir şey anlamadım!
shutter'ın yaptığı kesinti esasen getty/istock'a dayanıyor. Shutterstock'un katılımcı arayüzü basit ve kullanışlı olduğu için insanlar ne olup bittiğini anlayabildi ve tepki gösterdi ama bu kan emicilik trendini başlatan istock olmuştu. Kendilerin her ay 100 civarında satış yapıyorum ve kazancım 5 ile 7 dolar arasında değişiyor. Şimdi shutter da aynı şeyi yaptı, hiç bir ar ge yapmadan maliyetlerini kıstılar. insanlar hala yüklemeye devam ediyor, dreamstime sembolik bir oran artışı ile katılımcıları kendine çekmeye çalıştı ama sitenin cirosu çok düşük, pond5 ve alamy de stock koalisyon ile işbirliği yaptı ama onlar da kredili paket satmadıkları için değişen bir şey olmadı, adamlar zahmetsizce koleksiyonunu büyüttüler.

Tl nin mevcut değerine rağmen (bu mesajın yazıldığı gün itibariyle bir usd: 8,5tl) bu işi yapmak çok da cazip olmamaya başladı zira kur etkisi ham madde ve yatırım mallarının değerini arttırırken enflasyon cari harcamalarımızı arttırdı ama gelen komisyondaki yüzde 65 lik kayıp, dolar kuru yükselmesine rağmen bu durumu telafi etmedi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Ben "iStockphoto"dan bir şey anlamadım! - Yazar: mehmetce - 11-03-2020, 02:29 PM
RE: Ben "iStockphoto"dan bir şey anlamadım! - Yazar: tigristiara - 11-05-2020, 01:24 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi