Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bugün satışım olmadı. Sorun mu var sitede?
(04-20-2019, 02:19 AM)dijital_kalem Nickli Kullanıcıdan Alıntı: sevindim ama. türkiye satışları da yok oldu. nerdeyse yarısı türkiyeden alınıyordu. acaba sitedeki çalışanlar satılanları hesaba aktarmamış olabilir mi?

(04-26-2019, 04:27 PM)memedozaslan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(04-26-2019, 04:26 AM)pixelboy Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam öyle deme Smile Koca ayda 4 tane çeyreklik satış, o da tee ayın ilk haftasında idi. Ben ayı 0.75 $ ile kapattım diyorum artık. Tek avuntum doların 6 TL'ye çıkmış olması ! Ivvvv buz gibi şaka !!! NOT: 1470 görsellik çöplüğüm var !.. 

Smile maalesef stok öyle, 3 yıldır arpa boy yol alamadım sayılır, biri iyi satarken ötek satmamaya başlıyor. yeni fotoğraf ( iyi fotoğraf) sayısının epey yüksekk olması lazım . günlük 8-10 dosya en az yüklenmesi gerekiyor
Benim günde 1-2 yükleme ortalamam vardır. Günde 10 çok zor. Demek ki ondan. Nisan bitti 4 tane 0.25 $'lık satış ! Yapılacak iş değil, son 2 yılımda da ciddi emek sarfettim amma işte bu işin acemilik kısmıydı tabi. Nerede ise bütün boş zamanımı bu işe ayırdım. Birçok fotoğrafı tekrar elden geçirdim RAW işledim falan ama 2 senede kazanılan para hani gidip 3 ay bile olsa bir yerde asgari ücretli çalışsaydım çok daha iyiydi Smile Beni 2,5 sene önce gaza getiren şey böyle halen gördüğüm tek satıştan 45-50 $ kazananlar. 2 yılda 1 tek öyle bir vaka bize rastlamadı !.. Yılda 1 kere olabilir böyle 45-50 $'lık satış diyordum. Sonra "Haydi belki 500 görseli geçince olur" dedim, sonra 1000'i bi geçelim belki olur Smile derken 1.480 görsele ulaşmışken hala 0.25'lerle cebelleşirken bu iş artık hasar verici oldu bana. Çünki bu kadar çok monitöre bakmaz, bu kadar çok oturmaz, bu kadar çok da bunalmazdım. Sanki duygusdal bir şeymiş gibi bi sinir, bi his yaptım artık açıkcası. Hani çalışan kazanıyordu ? Yok öyle birşey.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Bugün satışım olmadı. Sorun mu var sitede? - Yazar: pixelboy - 04-29-2019, 03:07 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi