Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Videohive review süresi
Hiç sevemediğim videohive sitesinde yaklaşık 2 ayı geçen zamandır bekleyen işlerim var ama mail atmama rağmen ne dönüş oluyor nede review lere bakıyorlar.
o..rdumu mangalda kül bırakmayan bu site bana mı gıcık? yoksa sizde de sorun yaşayan var mı?

VPGlJZ.jpg
Ara
Sanirim Envatoda son zamanlarda neler oluyor pek haberin olmamis Santoelia. Photodune Reviewleri tamamen durdu. Evet Durdu. Artik Review yapmayacak ve fotograf kabul etmeyecekler. Sadece Imtiyazli fotografcilar fotograf gonderebilecek onlarin fotograflari da herhangi bir reviewden gecmeyecek. Su anda tum portfolyolar gozden geciriliyor. Kendilerince yeni standardlar olusturmuslar. Bircok portfolyo tamamen silinecek, imtiyazlilarin fotograflari ise secilerek silinecek. Bu durum tabi Videohive'i cok baglamiyor gibi gorunse de isleri iyice yavaslattilar. mesguller yani. Bu arada Photodune'dan sonra siradaki marketler Videohive ve 3dOcean olacak sanirim.
Haklısın envatoyla aram hiç iyi olmadığından takip etmiyordum. daha önce burda yaılmıştı ama unutmuşum sanırım sen hatırlattın sağol.
o zaman Şahtılar şahpaz olacaklar yani Smile
Ara
Videohive geçtiğimiz sene çok ciddi bir duraklamaya girdi kabuller konusunda, benim 7-8 aydır bekleyen görsellerim var. Aşırı ağırlaştırdılar.
hala bekliyor sadece attıgım maıl sonucunda bırısıne baktılar o kadar. gerısı beklıyor
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi