Anadolu Stok Forum - Türkiye'nin ilk ve tek stok fotoğrafçılık forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Adobe Stock vergi formu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba, Adobe Stock'a üyeliğimi yaptım. Vergi formu doldurmam gerektiğini biliyorum, Türkiye'de yaşıyorum. Yanlış bir şey yapmak da istemiyorum. 3 seçenek veilmiş, Amerika vatandaşları için, ABD ile vergi anlaşması olan ülke vatandaşı ve ABD ile vergi anlaşması olmayan ülke vatandaşı. Hangi vergi formunu doldurmam gerek?
Merhaba, W-8 Ben olan formu doldurmanız gerekiyor. yani abd ile vergi anlaşması olan
(12-02-2018, 02:29 PM)Fiwen Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba, W-8 Ben olan formu doldurmanız gerekiyor.  yani abd ile vergi anlaşması olan

Çok teşekkür ederim. Peki ilk fotoğraf yüklemesindeki ID istekleri için kimliğimin fotoğrafını mı yollamam gerek?
Daha önce kimlik istememişlerdi bilemiyorum ama shuterstock a kimlik olarak pasaport jpeg atıyorduk.
(12-03-2018, 10:34 PM)Fiwen Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Daha önce kimlik istememişlerdi bilemiyorum ama shuterstock a kimlik olarak pasaport jpeg atıyorduk.

Anladim tesekkurler.