Anadolu Stok Forum - Türkiye'nin ilk ve tek stok fotoğrafçılık forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Shutterstock takipçi sayısı
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Shutterstock'ta sağ üst köşedeki Earnings kısmına tıklayınca takipçi (Followers) sayısı yazılı. Bende an itibariyle 3 takipçi var.

Nedir ne işe yarar bilmiyorum. Müşteriler mi takip ediyor beni yoksa stokçular mı? Bir bilgisi, fikri olan var mıdır?
Hocam aynen öyle müşteriler sizi takip ediyor, yani örnek veriyorum siz çiçekler üzerine çalışıyorsanız onunla ilgili müşteri sizi favorilerine alıp takip ediyor,çok iyi birşey yani kısacası tebrikler ayrıca Smile
An itibariyle 13 takipçim (follower) var ama satışlar baya düşük Big Grin
Valla ben göremedim. nerde yazıyor?
(02-19-2017, 02:37 PM)santoelia Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Valla ben göremedim. nerde yazıyor?

Hocam Earnings -- Delayed Earnings'e girin, sağ üst köşede Earnings'in üzerine mouse ile gelin çıkıyor. Önceden her sayfada çıkardı. Değişmiş demek ki.
Evet gördüm. 3 kişiymiş.
Bende de 11 kişi çok uzun süredir. Bir ara sanırım sayfamızda takip et diye bi yer vardı ama artık yok sanırım. Artık sayı artmadığına göre öyle düşünüyoruz
Takipçiler umarım ajans falandır. kişiyse cok önemi yoktur bence
benim hiç takipçim yok, takipçisi olanlar kimlerin takip ettiğini görebiliyor mu?
ve bir satıcı olarak bir başka satıcıyı takip edebiliyor muyuz?
Güvenilir Takipçi Satın Almak ıstıyorum bende ınstagram hesaplaırm ıcın