Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merhaba
Kamil Bey, Sitenizi buldum ve biraz gezinti yaptım. Hayretler içinde kaldığımı belirteyim. Nerden baksanız aylar süren bir emek olduğu kesin.
Anladığım kadarıyla amacınız yardımcı olmak, bu yüzden sizi ayrıca tebrik ederim. Yalnızca Stok görseller ve ilgili eğitimler üzerine kurulu türkçe bir blog sitesi ile Adsense gibi reklam üzerinden bir gelir elde etmenin oldukça zor olduğunu düşünüyorum. Forum siteleri kendi kendini, üyeleri üzerinden sürekli aktif ve güncel tutar. Sizin ki gibi bir blog sitesi ise neredeyse tamamen sizin emeğiniz üzerine devam edecek. Gelir elde etmekse amacınız, büyük kolay gelsin zor iş. Günlük unique ziyaretçi sayınızı 200'un uzerinde tutmak için sürekli emek vermek zorundasınız. Türkçe olarak sizin sitenize benzer bir site olmayışını ben buna bağlıyorum. Hayretler içinde kalmamın nedenini anlatabildim umarım. İnşallah maddi veya manevi tüm bu emeklerinizin karşılığını alırsınız.
Sitenizde dikkatimi çeken ve canımı sıkan bir özellik ise bazı blogları okumak için üye olmak zorunluluğu. Forum sitelerinde üye olmak gerekli ve mantıklıdır. Blog sitelerinde ise ben bunun mantığını çözemedim. Sitenize üye olmadım.. blogları okumadım da.. kapattım sayfayı. Okuyanlar, okumak için üye olanlar mutlaka olacaktır. Ama benim gibi sayfayı kapatanlar da çok olacak. Bunu yapıcı bir eleştiri olarak kabul ederseniz sevinirim.
Ayrıca portfolyonuza da bir bakmak isterdim.

Bu Konudaki Yorumlar
Merhaba - Yazar: kamil.sezai - 07-02-2016, 03:45 PM
RE: merhaba. 4 yıllık stok deneyimi. 3d, 2d, ve foto. - Yazar: ilkercelik - 07-04-2016, 12:34 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi