Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shutterstock satışlarında son durum
Tatil nedeniyle cumadan beri yaklaşık 500-600 3D calısma bir yandan render alıyorum bır yandan indeksleyip upload ediyorum ve inanmazsınız yaklasık 15-20 dakika sürmeden sürekli cevaplanıyor. 4- işi aynı anda yapar hale geldim Smile yani çalışma yapıp atarken bir yandan da cevabı gelenlerden iade olan varsa düzeltip tekrar atıyorum. bir hızlanma var review larda ama videolarda aynı sey gecerlı degıl yaklasık 2-3 gunu buluyor bakılması. Ama onlarıda bırden tamamıyle onaylıyorlar.

bu arada bende upload sorunu var ve hala cevaplamadılar mailimi. bende sitede bir bug buldum ve yukleme yapabılıyorum. onaylıyorlar hatta satılıyor ama kendı teknık sorunlarını ne çözdüler nede bana cevap verdiler. bu konu yani ulaşılamaz olmaları can sıkıcı

videoblock sitesıne upload ıle ılgılı bır sey yazarken kadın arada"Ataturk havalımanında olan saldırıdan dolayı üzgünüz. istanbulda kötü bir gece geçiriyor olmalısınız. üzgünüz" dedi. şaşırdım. diğer siteler gibi rutin cevap hatta otomatık maille cevap bile verebilirlerdi. bu kadar samimi yaklasımları vede hızla cevap verip ilgilenmeleri insanı sevindiriyor. aynı şeyleri SS den de görsek ne güzel olurdu.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Shutterstock satışlarında son durum - Yazar: mr_coffee - 06-03-2015, 07:16 PM
RE: Shutterstock satışlarında son durum - Yazar: Soner - 07-06-2016, 11:23 AM
RE: Shutterstock satışlarında son durum - Yazar: Fiwen - 07-06-2016, 01:48 PM
RE: Shutterstock satışlarında son durum - Yazar: Soner - 07-06-2016, 02:32 PM
RE: Shutterstock satışlarında son durum - Yazar: santoelia - 07-06-2016, 09:24 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi