Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Webcamle kimlik doğrulama onayı sorunu
Merhaba arkadaşlar,

Yeni haberim oldu,Skrill kimlik doğrulama politikasında değişikliğe gitmiş.Artık ekstradan lokasyon onayı ve birde webcam karşısında elinizde kimlik kartınızla çekilmiş "selfie" fotoğrafınız isteniyor.Bende şöyle bir sorun oldu.Kimlik ve lokasyonum onaylandı.Fakat webcamle kimlik onaylama kısmı aktif değil.Sadece "ONAY BEKLİYOR" yazıyor.Süreci iptal seçeneğide yok.

İşin kötüsü 4 ekim günü skrill hesabıma vectorstock.com'dan 100$ ve fotolia'dan 180$ olmak üzere 280$ para yolladım.Bu paralar henüz gözükmüyor.Eğer bu sorunu çözemezsem paralar yalan olacak.

help@skrill.com adresinden ulaşılan destek ekibine 2 defa ingilizce mesaj attım durumumu anlattım fakat cevap alamadım hala.Twitter hesaplarınada mesaj attım fakat gelen giden yok.

Skrill'in sitesinde webcam problemi yaşayanların mobil uygulamadan girip telefonun kamerasıyla kimlik onayı yapması önerilmiş.Henüz indirip denemedim,maile cevap vermezlerse bir deneyeceğim.

Benzer sorun yaşayan arkadaş varmı merak ettim.Bu arada ekte hesabımın durumunu gösteren screenshot imajı koydum.

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

Bu Konudaki Yorumlar
Webcamle kimlik doğrulama onayı sorunu - Yazar: vectorus - 10-10-2017, 02:37 PM
RE: Webcamle kimlik doğrulama onayı sorunu - Yazar: Fiwen - 10-10-2017, 08:00 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi