Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotolia satışlarım çok az
(09-13-2017, 02:20 PM)Lothar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba burak.Evet 22 adet satış bu portföy için düşük kalmış biraz, anahtar kelimelerde bi sıkıntı olabilir  eklerken ilk 7 kelilme çok önemlidir fotoliada  diger ajanslar gibi harf sırasına göre giriyorsan sorun olabilir.Bir de modelli fotografların çekildigi gibi konulmuş yüzde akne sivilce bunlar duruyor  gidermeni öneririm.

Yorumlar için teşekkür ederim Lothar. Anahtar kelimeleri fotoğrafın içine yazıyorum ki 3 siteye yüklerken zaman kazandırsın diye. Genelde de benzer fotoğraflardan kopyalıyıp fazla olanı çıkarıyorum eksik olanı ekliyorum. akne sivilce konusunda haklısın genel olarak çok titiz değilim. Genelde haftasonu fotoğrafçısı olduğum için sanırım. Ama dikkat edeceğim. Bu yavaşlık beni istock exclusive olmaya da itiyor. Büyük bir beklentim yok gelir olarak ama en azından diğer siteler de satınca burada satmaması sinirleri bozan bir durum.

(09-13-2017, 02:20 PM)Lothar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba burak.Evet 22 adet satış bu portföy için düşük kalmış biraz, anahtar kelimelerde bi sıkıntı olabilir  eklerken ilk 7 kelilme çok önemlidir fotoliada  diger ajanslar gibi harf sırasına göre giriyorsan sorun olabilir.Bir de modelli fotografların çekildigi gibi konulmuş yüzde akne sivilce bunlar duruyor  gidermeni öneririm.

Rıdvan merhaba,

Istock ve shutterda benim de bayağı iyi gelirler oldu. Fotolia üzüyor. açıkçası 15 usd mi verseler kapatırım  Big Grin

Belki de fotolia müşterisine uygun çekmiyoruzdur.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Fotolia satışlarım çok az - Yazar: burak13 - 09-13-2017, 01:57 PM
RE: Fotolia Satışlarım Çok Az - Yazar: Lothar - 09-13-2017, 02:20 PM
RE: Fotolia Satışlarım Çok Az - Yazar: burak13 - 09-14-2017, 12:45 PM
RE: Fotolia Satışlarım Çok Az - Yazar: ridvanozdemir01 - 09-13-2017, 03:21 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi