Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Farklı stock sitelerine portfolyo yüklemek ve bir kaç soru
Uç sitede de satan çok nadir fotoğrafım var, ( fotolia shutter ve istock)
Arama kriterleri farkli, haliyle bibsitede çok satan bi fotoğraf otekilerde satmayabiliyor, fotoliada görsel sayım geçen sene ye oranla nerdeyse iki katına çıktı ama satışlarım hala ayni, ilerleme yok, ama shutterstock sürekli artiyor, üstelik bi sene içind e kendimi biraz daha geliştirip daha iyi fotoğraflar yüklemeye başladım ama fotolia da neden ilerleyemwdigimi bir türlü anlamadim. Çok fazla ajansa fotoğraf yüklemek çoğu kez yoruyor beni işin doğrusu bu sardığım üç aite üzerinden ilerletmeye çalışıyorum, gelirim az da olsa artıyor, asıl isim in yanında ufak tefek burdan kazanmak ıyi geliyor evet şuan bisey kazanmıyorum aylık 100 dolar civari, fakat aylık 50 dolar kazanıyorken şuan 100 dolar oldu, 100 olduysa 200 de olur 500 de, beni bu işte tutan şey bu, yani şuan sadece portföy oluşturuyorum yavaş yavaş yer ediniyorum, 2 3 sene daha yaparim bu isi sabirla beklerim, şayet düzenli olarak 400 500 dolar kazanmaya başlarsam, daha fazla yatırım yaparim , daha fazla geliştiririm falan filan işteSmile) hepinize saygı ve sevgiler
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Farklı Stock Sitelerine Portfolyo Yüklemek ve Bir Kaç Soru - Yazar: memedozaslan - 06-06-2017, 02:58 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi