Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotolia'dan Skrill ile banka hesabına para yollama hakkında
Merhaba arkadaşlar,skrill ile deneyimi olanlara danışmak istediğim bir konu var.

Ben 2009 yılından beri stok vector ve 3d model satmaktayım.Bildiğiniz üzere haziran ayında paypal Türkiye'den gitti.Mağdurlardan biride ben oldum.O dönem ortam sakinleşene ve birşeyler belirginleşene kadar pekçok sitedeki çalışmalarımın ödemelerini askıya aldım.
Şimdi biriken ödemelerimi almaya karar verdim ve araştırmalarım sonunda skrill ve payoneer ikilisini denemeye karar verdim.

Fotolia ödeme seçeneği olarak sadece skrill sunmakta.Benim eskiden açılmış para birimi usd($) olan skrill hesabım var.
Bu hesaptan Türk parası hesabıma para yollasam kesintilide olsa gelirmi.Bankam ingbank.

Birde skrill hesabımın usd($) para biriminde olması doğrumudur,TRY skrill hesabı açmak gereklimi.Sonuçta fotoliada $ kazanıyoruz ve yine dolar olarak skrill'e geliyor.Skrillden TRY banka hesabıma ödeme yolldığımda bankam otomatik olarak döviz hesabı açarmı.
Çünkü paypalde öyle olmuştu,bankam otomatik olarak döviz hesabı açmıştı.2009'dan bu günede o hesabı kullanmıştım.

Yol gösterecek arkadaşlara şimdiden teşekkür eder,bol stok kazançları dilerim.

Bu Konudaki Yorumlar
Fotolia'dan Skrill ile banka hesabına para yollama hakkında - Yazar: vectorus - 09-21-2016, 04:18 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi