Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shutterstock'ta şu ana kadar en çok satılan görseliniz
Ben de kendi kendimi cekmekten bi hal oldum ve ciddi zaman kaybim oluyor bu yuzden. Modelle calistigimda ise elini soyle koy kafani soyle tut... Sinirlendigim de oluyor. Zaman zaten ayri dert. Bi de ben tikanmis durumdayim gibi geliyor, kendimi tekrarlar oldum. Herkesin kendine gore problemi var, Santo seni cok iyi anliyorum. Ben an fotograflarindan, gezi vs. fotograflarindan pek kazanamadim, planlanmis kurgu fotograflarim satiyor, O da baydi artik. Hobi fotografciligi benim icin cok buyuk bir zevk. Stok isi bu zevkimi biraz torpuledi. Cunku bana zevk veren seyi yapmiyorum, satis yapan alana yoneliyorum. Vakit bulunca hemen stok! stok! stok! En son ne zaman sokaga cikip stok icin degil, kendim icin fotograf cektim ben Santo Hocam? Gercekten hatirlamiyorum. Hatirladigim sey, sacma gelecek belki, oyle bir otomatige baglamisim ki misal gezi - sokak fotograflarinda kadraja marka logo vs girse, bi de bunu silmekle mi ugrasacam diyip fotografi cekmedigim oluyor. Ben de doluyum Big Grin

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Shutterstock'ta şu ana kadar en çok satılan görseliniz - Yazar: ilkercelik - 08-19-2017, 11:56 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi