Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yardım anahtar kelime sorunu
Information 
Merhaba, ben Sanat tarihi öğrencisiyim bu yüzden bir çok tarihi yeri, eserleri gezip fotoğraflıyorum.
Bu fotoğrafları da satabilmryi ve ufak da olsa bir cep harçlığı çıkarabilmeyi umuyorum o yüzden bu konuda çok yeniyim.
Fotoğraflarım yayınlandı fakat anahtar kelimeleri gözükmüyor bu konuda bilgisi olan var ise yardım edebilir mi? teşekkürler.

profilim: https://www.istockphoto.com/tr/portfolio...&sort=best

vPQgG4.png

İlk fotoğraf esp ikincisi ise Deepmeta dan
Esp üzerinde etiketleri düzeltemiyorum. yeşil olanlar sanırım onaylı ama onlar da gözükmüyorlar.

fotoğraf : https://www.istockphoto.com/tr/foto%C4%9...-263659341
Ara
Merhaba ne yazık ki edit yapamıyoruz istocta varsa da bi yolu ben artık uğraşmıyorum. Anahtar kelime sorunu ise bir kaç gündür var benim yüklediklerimde de gözükmüyor. Forum sayfasına baktım sorunun farkındalar ve düzeltmeye çalışıyorlar. Size tavsiyem sorun bitinceye kadar yükleme yapmayınız. Hayırlı kazançlar dilerim size..
Ara
(06-02-2018, 01:42 PM)Fiwen Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba ne yazık ki edit yapamıyoruz istocta varsa da bi yolu ben artık uğraşmıyorum. Anahtar kelime sorunu ise bir kaç gündür var benim yüklediklerimde de gözükmüyor. Forum sayfasına baktım sorunun farkındalar ve düzeltmeye çalışıyorlar. Size tavsiyem sorun bitinceye kadar yükleme yapmayınız. Hayırlı kazançlar dilerim size..
Yardımınız için çok teşekkür ederim.  Smile
Ara
(06-02-2018, 01:42 PM)Fiwen Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba ne yazık ki edit yapamıyoruz istocta varsa da bi yolu ben artık uğraşmıyorum. Anahtar kelime sorunu ise bir kaç gündür var benim yüklediklerimde de gözükmüyor. Forum sayfasına baktım sorunun farkındalar ve düzeltmeye çalışıyorlar. Size tavsiyem sorun bitinceye kadar yükleme yapmayınız. Hayırlı kazançlar dilerim size..

merhaba rahatsız ediyorum kusura bakmayın, tekrar yardımınızı rica edicem deepmeta üzerinden eps illusturasyon göndermek istediğimde esp dosyası önelizmeli olmalı hatası alıyorum bunu nasıl çözebilirim ? 
Ara
Merhaba ben deepmeta kullanmıyorum Qhero kullanıyorum ama eps dosyası ile aynı adlı birde büyük bir jpeg dosyası göndermeniz gerekiyor beraber. Ben jpegleri 4000px le 4000px gibi hazırlıyorum ya da daha büyük. Jpegler Yanlış hatırlamıyorsam 15 milyon pikselden az olmamalı
Ara
mutlu19 merhaba.
keywording language: English
senin anahtar kelimelerin ise; yatay, türkiye, türk kültürü... vs.
Yani tabiki kabul etmeyecektir.
Istock'ta anahtar kelimeleri istock'un anahtar kelime kalıplarına göre girmen gerekiyor. adımları iyi takip etmen ve önerilen anahtar kelimelerden uygununu seçmen gerekli. deepmeta veya qhero kullanmalısın. Bu arada anahtar kelimeleri ingilizce girmende büyük fayda var diye düşünüyorum.
Kolay gelsin.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi