Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotoğraf kontrol süresi
iStock'un fotoğraf kontrol süresi neden o kadar uzun? 1 haftadan beri bekliyordum ve sonunda yanıtlar geldi. Her fotoğraf için ayrı mail atma gibi bir saçmalıkları da mevcut. Piyasada Shutterstock ve Fotolia ile nasıl baş edebiliyorlar şaşırıyorum gerçekten. Anahtar kelime yazma olayının zorluğuna hiç girmiyorum bile. Tek tek yazıp anahtar kelimeleri düzeltiyor musunuz?
Ara
Not düşeyim buraya

4 Mart'ta gönderdiğim jpeg dosyalarını bugün (15 Mart) kontrol ettiler. 11 gün sürdü kontrol etmeleri.
Ara
istock yani getty images piaysadaki en bilinen ajans ve genellikle münhasır üyelerle işi götürüyorlar. münhasır olmayan üyelerin içerik kontrol süresi ise iki haftaya varabiliyor. çünkü öncelik münhasır üyelerde.
Ara
Şimdi baktım Istock'a münhasır üye olabilmek için en az 8 download ve %50 fotoğraf kabul oranı gerekliymiş. Benimse sadece 8 download'ım var. İşimiz zor anlaşılan :S
Ara
sanırım yanlış yazdınız, 250 download (subs ve ppler sayılmıyor) gerekiyor bunun yanında diğer ajanslarda diğer ajanslarda royalty free içerik bulundurmayacaksın deniliyor.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi