Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Phantom 4
Selamlar.

uzun süredir beynimin bir kenarını kemiren bir konu olan Drone tekrar beni kaşındırmaya başladı. Phantom 4 almayı düşünüyorum, fakat biraz pahalı meret. 5-6 bin lira civarı türkiye satış fiyatı var ve içinde de bir çok şeyi vermiyorlar. yurt dışından almak daha mantıklı. neyse.

Benim sizlere sorum drone deneyimi olan arkadaşlar özellikle Yücelozel üstad sen kullanıyorsun sanırım. Tavsiyeleriniz nelerdir? artıları eksileri. gerek varmı? satış normal videoya göre iyi mi? bu ve benzeri gibi sizlerinde ekleyebileceği detaylarla dronlar hakkında tecrübelenrinizi paylaşabilirseniz sevinirim.

Kolay gelsin iyi satışlar hepinize...
Ara
Hiç yorum yapabilecek arkadaş yokmu?
Ara
DJI P3PRO kullanıcısıyım , P4 güzel alet tam P4 çıktığında P3A 'dan P3P ye geçtim aradaki fiyat farkı ile ekstradan 2 batarya daha aldım video kalitesi olarak çok fark bulmadığımdan P4'e geçmemiştim. Yeni alacak biri için P4 hatta yeni çıkan mavic pro baya mantıklı olacaktır.

Kendimi baltalamak gibi olmasın ama drone videoları stok işlerinde baya gidiyor orijinal bir konunuz varsa kanocu sporcu vs. gibi dahada çekici oluyor. Yeni başlayacaksanız bolca antrenman yapmanızda fayda var cihazlar her nekadar akıllı bile olsa risk herzaman var. Çok parametre var. Güneş patlamaları,rüzgar,gps,pil durumu gövdede oluşan mikro çatlaklar vs.

iyi uçuşlar dilerim.

Videohive'daki hava işlerim
https://videohive.net/collections/5671672-aerial-videos
bilgiler için teşekkürler. haklısın yeni çıkan hatta çıkmak üzere olan mavic pro bayağı hoş olacak gibi. özellikle pratik ve küçüklük açısından. kaliteside 4K ve hiçde fena değil gördüğüm çekimleri.
ama hala emin değilim onca paraya değermi değmezmi. vericem parayı sonra bekleki video insin Smile bilemedim
Ara
Şöyle söyeyeyim, cihazı indirip pc de seyrederken bile üretimden aldığın haz için bile değer, çok değişik perspektifleri yakalamana olanak sağlıyor gidemeyeceğimiz yapamayacağımız erişemeyeceğimiz noktalara erişiyor.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi