Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paypal Türkiye'den çekildi
Merhaba, mobilden yazıyorum imla hatası olabilir, paypal Türkiye den çekildi alternatif ödeme metotları üzerine önerileri olan var mı
Ara
merhaba haberleri bende okudum. araştırdığım kadarıyla moneybookers yeni adıyla skrill ile ödeme alabiliyoruz.
https://www.skrill.com/tr/
Ara
pek iyi şeyler söylenmemiş kendisi için ancak buna mahkum kaldık.
Ara
merhaba, ben yeni üye. bu paypal tam olarak neyi sınırladı? mailleri mi iptal edecek, yoksa türk bankalarına para çekilmesini mi? tamamen hesapları mı iptal ediyor? ne olucak? ne yapacağız?
Ara
6 haziran itibariyle şayet tr sınırlarında içerisinde yaşıyorsanız paypal marifeti ile ne para gönderebileceksiniz ne de alabileceksiniz.
Ara
başka bir ülkede ikamet ediyormuş gibi hesap açmak vs mümkün mü? ya da ne gibi bir ödeme yöntemi belirlemeyi düşünüyorsunuz? hesabı silmeye kalkıyorum, daha sonra deneyiniz şeklinde hata veriyor.
Ara
başka ülke işlerini hiç bilmiyorum fakat ss için skrill'den üyelik alabilirsiniz, istock için de payoneer'dan.
Ara
arkadaşlar, bddk paypal'ın türkiye'deki tüm hizmetlerini durdurdu. başka bir ülkede ikamet etseniz de paypal bakiyenizdeki paranızı türkiye'den çekemezsiniz, kullanamazsınız. bunun hiç bir yolu yok. hesaplarınız kapanmayacak fakat türkiye sınırları içerisinde hiç bir marifetle bakiyenizdeki parayı alamayacaksınız. skrill kullanma hakkınız şimdilik baki fakat o da her an yalan olabilir. bddk'dan skrill de lisans almadı henüz. skrill'in de faaliyeti durdurulursa hesabınızdan parayı sadece havale yoluyla alabilirsiniz fakat yüksek havale masrafı ödeyeceğiniz için hesabınızdaki paranın birikmesini beklemek zorundasınız. misal; bu miktar fotolia için 500 dolar...
Ara
yurtdışında bir banka hesabı eklense, yine de mi türkiye'den bir müşteri olduğumuz için paypal işlemeyecek? yurtdışındaki bir banka hesabına çekebilir miyiz?
Ara
yurtdışında yaşayan bir akraba ya da tanıdık kişinin paypal hesabına aktarılmasını sağlamak geliyor aklıma. ShutterStock hesabındaki email ile paypal email adresi aynı olma zorunluluğu var mı?
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi