Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İstock exclusive'den çıkma
Arkadaşlar merhaba uzun zaman oldu forum ölü gibi şu sıra neyse konuya geleyim, istock exclusive hesabım ve 1400 içeriğim var fakat satışlar ve görüntülenmeler olsun ve istock un maaş sistemi olsun hiç memnun değilim. Kafamdaki soru şu ki istock exclusive den ticket atıp çıksam , shutter a geçsem şimdi tüm görseller arşivim de shutter a yüklersem istock beni sadece exclusiveden mi çıkartır yoksa direk hesabımı mı kapatır ? Big Grin Sonuçta görselleri yüklemişim signature plus diye yazıyor orda her bir görsele yani onları değiştirmeyeceğine göre ya bana %15 verecek ve exclusiveden çıkartıcak yada direk hesabımı kapatıcak ne dersiniz ? Konu hakkında bilgisi olan arkadaşları buraya davet ediyorum yeşillendirirseler sevinirim. Bu konuyu tartışalım istock son dönemlerini yaşıyor gibi hissediyorum.
Merhaba bence sadece exculisive den çıkmak istediğinizi ve normal satış yapacağınız belirtin. Sanıyorum onlar sizi yönlendirir. Ve diğer sitelere de ss ve adobe gibi işlerinizi yükleyin bence.
Ara
(08-04-2019, 12:12 PM)Fiwen Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba bence sadece exculisive den çıkmak istediğinizi ve normal satış yapacağınız belirtin. Sanıyorum onlar sizi yönlendirir. Ve diğer sitelere de ss ve adobe gibi işlerinizi yükleyin bence.

Öyle yapmayı planlıyorum teşekkürler.
Selam Sefa, portfolyonun kalitesine güveniyorsan ShutterStock Offset'e girmeyi deneyebilirsin. iStock ve ESP'nin kullanışsız panellerinden de kurtulmuş olursun Smile
Ara
(08-09-2019, 12:05 PM)ali bal Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Selam Sefa, portfolyonun kalitesine güveniyorsan ShutterStock Offset'e girmeyi deneyebilirsin. iStock ve ESP'nin kullanışsız panellerinden de kurtulmuş olursun Smile

Öyle yaptım ali süreci bekliyorum, hadi bakalım  Wink
shutter stock ile adobe stock exclusive mi acaba aynı fotoları ikisinde de paylaşsam sıkıntı çıkar mı
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi