Anadolu Stok Forum - Türkiye'nin ilk ve tek stok fotoğrafçılık forumu
Shutterstocktan payoneer ile ilgili mail galdi - Baskı Önizleme

+- Anadolu Stok Forum - Türkiye'nin ilk ve tek stok fotoğrafçılık forumu (https://www.anadolustok.com)
+-- Forum: Üst Seviye Stok Ajansları (https://www.anadolustok.com/forum-%C3%BCst-seviye-stok-ajanslar%C4%B1)
+--- Forum: Shutterstock (https://www.anadolustok.com/forum-shutterstock)
+--- Konu Başlığı: Shutterstocktan payoneer ile ilgili mail galdi (/konu-shutterstocktan-payoneer-ile-ilgili-mail-galdi)

Sayfalar: 1 2

Shutterstocktan payoneer ile ilgili mail galdi - santoelia - 07-13-2017

Biraz evvel SS den mail geldi ödememi payoneer'e göndereceklermiş deneme bitince tamamen eklenecek herkes için. süper oldu bu

kWOQRm.jpg

RE: Shutterstocktan payoneer ile ilgili mail galdi - agrobacter - 07-13-2017

shutterstock da 16 usd var ama olsun guzel haber yine de Big Grin

RE: Shutterstocktan payoneer ile ilgili mail galdi - Fiwen - 07-13-2017

hadi bakalım keşke fotolia da böyle bir girişimde bulunsa

RE: Shutterstocktan payoneer ile ilgili mail galdi - ilkercelik - 07-13-2017

Santo, bu konu aramizda kalsin, lutfen kimseyle paylasma demisler. Direk foruma yazmissin be hocam Big Grin.
Guzel bir haber bu arada.

RE: Shutterstocktan payoneer ile ilgili mail galdi - santoelia - 07-13-2017

Tamam işte aramızda Big Grin

RE: Shutterstocktan payoneer ile ilgili mail galdi - memedozaslan - 07-14-2017

Acaba başkasının hesabına para çekebilir miyim? shutterstock hesabımdan başka birinin payoner hesabına para gönderebilir miyim?

RE: Shutterstocktan payoneer ile ilgili mail galdi - piko - 07-18-2017

(07-14-2017, 02:41 AM)memedozaslan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Acaba başkasının hesabına para çekebilir miyim? shutterstock hesabımdan başka birinin payoner hesabına para gönderebilir miyim?

Denemedim ama olabilir gibi görünüyor.
Ajansların para aktarımı için istediği sadece paranın aktarılacağı mail adresi. Onun dışında bir bilgi istemiyorlar bildiğim kadarıyla.

RE: Shutterstocktan payoneer ile ilgili mail galdi - memedozaslan - 07-19-2017

(07-18-2017, 07:57 PM)piko Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(07-14-2017, 02:41 AM)memedozaslan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Acaba başkasının hesabına para çekebilir miyim? shutterstock hesabımdan başka birinin payoner hesabına para gönderebilir miyim?

Denemedim ama olabilir gibi görünüyor.
Ajansların para aktarımı için istediği sadece paranın aktarılacağı mail adresi. Onun dışında bir bilgi istemiyorlar bildiğim kadarıyla.

teşekkür ederim

RE: Shutterstocktan payoneer ile ilgili mail galdi - yucelozel - 08-10-2017

Shutterstock'tan beta programına dahil edilen içerik üreticilerindenim ilk payoneer ödememi aldım 2 dolara yakın bi kesinti ile. Herşeye rağmen bu çok iyi oldu çok şükür skrill' ile ayak bağımız Adobe ile sınırlı şuan Smile

RE: Shutterstocktan payoneer ile ilgili mail galdi - ridvanozdemir01 - 08-10-2017

kaç dolarda 2 dolar kesildi? benim de 62 dolar oldu çeksem mi acaba?