Anadolu Stok Forum - Türkiye'nin ilk ve tek stok fotoğrafçılık forumu
Ret - Baskı Önizleme

+- Anadolu Stok Forum - Türkiye'nin ilk ve tek stok fotoğrafçılık forumu (http://www.anadolustok.com)
+-- Forum: Üst Seviye Stok Ajansları (http://www.anadolustok.com/forum-%C3%BCst-seviye-stok-ajanslar%C4%B1)
+--- Forum: Shutterstock (http://www.anadolustok.com/forum-shutterstock)
+--- Konu Başlığı: Ret (/konu-ret)Ret - canberk1958 - 01-16-2022

Tüm foruma selamlar sürekli ret yiyen görsellerimizin Parazit ve Odaklanma problemini photoshop ile çözme şansımız var mı yoksa o fotoğrafları çöpe mi atmalıyım teşekkürler Smile


RE: Ret - vsenturk - 01-23-2022

Merhabalar, başka stok sitelerine yükleyebilirsiniz. Aynı fotoğraf bir yerde red edilirken diğer bir yerde kabul edilebiliyor.


RE: Ret - canberk1958 - 01-24-2022

(01-23-2022, 01:10 AM)vsenturk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar, başka stok sitelerine yükleyebilirsiniz. Aynı fotoğraf bir yerde red edilirken diğer bir yerde kabul edilebiliyor.
Evet adobe stock kabul etti fakat ikisininde aynı fotoğrafları eşitleyemediğim zaman çok rahatsız oluyorum bu gidişle shutterstockdan vazgeçicem gibi zaten oldukça az ödeme yapıyorlar..


RE: Ret - mustafa_ozdag - 03-01-2022

Noise belki bir nebze çözülür de odaklama sorunu pek mümkün değil. Bence sorun neden kaynaklanıyorsa onları düzeltmek daha mantıklı. Shutterstock'a bence de boş yere yüklemeyin.


RE: Ret - musstasarim - 04-05-2022

(01-16-2022, 01:07 AM)canberk1958 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tüm foruma selamlar sürekli ret yiyen görsellerimizin Parazit ve Odaklanma problemini photoshop ile çözme şansımız var mı yoksa o fotoğrafları çöpe mi atmalıyım teşekkürler Smile

Topaz labs'ın Denoise Ai ve Sharpen Ai uygulamalarını kullanabilirsiniz. İnanılmaz sonuçlar veriyor. Denoise ai'de düşük ışık vs. parazit temizleme seçenekleri varken sharpen ai'de görüntü stabilize etme ve fokus seçeneği var otomatik düzeltme ayarlarında. Makul mantıklı odak sorunlarını sıkıntısız düzeltecektir.