• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shutterstock'un yeni fiyat politikasi

#1
Evet arkadaslar, Istock (Getty Images) sattiklari fotograflarin sadece komik bir kismini fotografcilara veriyordu. Simdi Shutterstock da sistemini degistirdi. Bundan böyle senelik satis sayisi bazinda alinan ücretler artacak.

Ben tam da 10 bin dolar (0,38 cent) limitine ulasmak üzereydim ki simdi sifira indirdiler. Her ocak ayinda herkesin seviyeleri sifira inecek ve kim cok satarsa o zamanla kazanacak.
Yani Shutterstock kene gibi fotografcilarin kanini emecek.

Hakikaten moralim cok bozuldu. Shutterstock'tan beklemezdim. GÖrsel yüklemeyi biraktim. Artik Adobe ile yolumuza devam edecegiz anlasilan.
Cevapla

#2
Kötü oldu. zaten yüklediğim 4 ajans arasında geliri en düşük olandı. Şimdi rakamlara bakınca yüklemeye değmeyen siteler arasına girecek gibi duruyo.
Ara
Cevapla

#3
Lv. la göre zamanla kazanma diye birşey yok aslında... hesap belli, 10 iş * 0,10 cent = 1 dolar. 10 iş* 0,38 cent = 3,8 dolar
Burada bu şartlarda para kazanmak mümkün görünmüyor, şu anda herkes hesabını protesto için askıya alıyor yani satışa kapıyor ki birçoğumuz bunu yaptı.
Ara
Cevapla

#4
Şimdiye kadar 66.520 dolar kazandığım ve en düşük 0.38 centten sattığım shutterstock sağolsun level 4e attı beni Sad Ayda 200 dolar civarı kazanıyordum artık 50 doları zor görürüm. Çok sinirlerim bozuldu.
Ara
Cevapla


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi


MyBB Türkçe Çeviri; MyBBTürkiye
Tema Çevirisi KOGuncel.NET
Copyright© 2002-2021 MyBB Group.
Designer By http://www.anadolustok.com Tüm Haklarını Saklı Tutar.