• Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ret

#1
Tüm foruma selamlar sürekli ret yiyen görsellerimizin Parazit ve Odaklanma problemini photoshop ile çözme şansımız var mı yoksa o fotoğrafları çöpe mi atmalıyım teşekkürler Smile
Ara
Cevapla

#2
Merhabalar, başka stok sitelerine yükleyebilirsiniz. Aynı fotoğraf bir yerde red edilirken diğer bir yerde kabul edilebiliyor.
Ara
Cevapla

#3
(01-23-2022, 01:10 AM)vsenturk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar, başka stok sitelerine yükleyebilirsiniz. Aynı fotoğraf bir yerde red edilirken diğer bir yerde kabul edilebiliyor.
Evet adobe stock kabul etti fakat ikisininde aynı fotoğrafları eşitleyemediğim zaman çok rahatsız oluyorum bu gidişle shutterstockdan vazgeçicem gibi zaten oldukça az ödeme yapıyorlar..
Ara
Cevapla

#4
Noise belki bir nebze çözülür de odaklama sorunu pek mümkün değil. Bence sorun neden kaynaklanıyorsa onları düzeltmek daha mantıklı. Shutterstock'a bence de boş yere yüklemeyin.
Ara
Cevapla

#5
(01-16-2022, 01:07 AM)canberk1958 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tüm foruma selamlar sürekli ret yiyen görsellerimizin Parazit ve Odaklanma problemini photoshop ile çözme şansımız var mı yoksa o fotoğrafları çöpe mi atmalıyım teşekkürler Smile

Topaz labs'ın Denoise Ai ve Sharpen Ai uygulamalarını kullanabilirsiniz. İnanılmaz sonuçlar veriyor. Denoise ai'de düşük ışık vs. parazit temizleme seçenekleri varken sharpen ai'de görüntü stabilize etme ve fokus seçeneği var otomatik düzeltme ayarlarında. Makul mantıklı odak sorunlarını sıkıntısız düzeltecektir.
Ara
Cevapla


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi


MyBB Türkçe Çeviri; MyBBTürkiye
Tema Çevirisi KOGuncel.NET
Copyright© 2002-2022 MyBB Group.
Designer By http://www.anadolustok.com Tüm Haklarını Saklı Tutar.