• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Payonner artık Adobe/Fotolia da

#1
Müjdemi isterim  Smile Artık fotolia da skrill'e mahkum değiliz.Sanırım bu sıralar biraz sorun da yaşanıyor skrill de. Bir kaç ay önce  fotolia hesabımı adobe stock la eşleştirmiştim.Ama iş yüklemelerimi  hesaba para transferlerimi genede fotolia çok daha kullanışlı olduğu için oradan yapıyordum. Oradan yapmaya da devam edeceğim. Ancak edit gereken işlerde adobe daha kullanışlı. Yeni keyword falan eklenbiliyor yanlış hatırlamıyorsam. Neyse konuya gelelim nisan ayında payoneer açıklamış artık adobeyi de aramıza kattık diye hatta haziran sonuna kadar 100 dolar transfer edene sanırım 25 dolar veriyorlar. Ben ilk transferimi yaptım bekliyorum... Hesapları eşleşleştirin. Payoneer cansın diyorum.
https://blog.payoneer.com/freelancers/design-photography/announcing-the-newest-addition-to-payoneers-ecosystem-adobe-stock/

KaydetKaydet
Ara
Cevapla

#2
Harika bir haber. Bende şimdi hesaplarımı eşleştirdim. Tam da artık Skrillden Payoneera para gonderilemediği bir zamanda ilaç gibi oldu. Bir Bigstock bir de Alamy kaldı Skrille ayağı bağlı kalan. Zaten bişey kazandırmıyolar, kazandığımı da senede bir çekerim artık, Skrill şifresini unutmazsam tabi.
Cevapla

#3
berbat başlıyan mayıs ayı için harika bir haber oldu fiwen sağolasın valla Big Grin
Ara
Cevapla

#4
(05-08-2018, 03:27 PM)Fiwen Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Müjdemi isterim  Smile Artık fotolia da skrill'e mahkum değiliz.Sanırım bu sıralar biraz sorun da yaşanıyor skrill de. Bir kaç ay önce  fotolia hesabımı adobe stock la eşleştirmiştim.Ama iş yüklemelerimi  hesaba para transferlerimi genede fotolia çok daha kullanışlı olduğu için oradan yapıyordum. Oradan yapmaya da devam edeceğim. Ancak edit gereken işlerde adobe daha kullanışlı. Yeni keyword falan eklenbiliyor yanlış hatırlamıyorsam. Neyse konuya gelelim nisan ayında payoneer açıklamış artık adobeyi de aramıza kattık diye hatta haziran sonuna kadar 100 dolar transfer edene sanırım 25 dolar veriyorlar. Ben ilk transferimi yaptım bekliyorum... Hesapları eşleşleştirin. Payoneer cansın diyorum.
https://blog.payoneer.com/freelancers/design-photography/announcing-the-newest-addition-to-payoneers-ecosystem-adobe-stock/

KaydetKaydet

Eşleştirmeyi nasıl yapıyoruz acaba. bayağı bir baktım ama bulamadım. 
Ara
Cevapla

#5
https://helpx.adobe.com/tr/stock/contributor/help/contributor-fotolia.html
Ara
Cevapla


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi


MyBB Türkçe Çeviri; MyBBTürkiye
Tema Çevirisi KOGuncel.NET
Copyright© 2002-2018 MyBB Group.
Designer By http://www.anadolustok.com Tüm Haklarını Saklı Tutar.