• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Istock'a dosya yükleyemiyorum

#1
Merhaba sevgili arkadaşlar, aynı sorunu yaşayan var mıdır? Esp üzerinden çalışmalarımı yüklemek istiyorum ama eski dosyalarım dahil hiç biri gözükmüyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim

edit:İStock'a gönderdiğiniz bazı dosyalar, bulunan fotoğraflara veya telif hakkına sahip olmadığınız diğer görüntüler referans alınarak oluşturulmuş gibi görünüyor. Hukuk ekibimiz, bunun iStock için lisans alma riski taşıdığını belirledi ve bu konuyu daha ayrıntılı araştırırken yükleme izinlerinizi kapattık. Kısa süre içinde Katılımcı Soruşturma Temsilcimiz tarafından sizinle iletişime geçilecektir, bu nedenle bu bilete yanıt vermenize gerek yoktur.

Devam edip bu bileti kapatacağım. Bu bileti yeniden açmak isterseniz, lütfen yanıtımın e-posta bildirimini yanıtlayın, çünkü Hesap Yönetimi aracılığıyla yanıtlar bilet kapatılırsa yanıt kaydetmez. Başka bir sorunuz veya sorununuz varsa, genellikle farklı kişilere ve departmanlara bilet atamamız gerektiğinden lütfen yeni bir bilet oluşturun.

Arkadaşlar şöyle bir mesaj atmışlar. Vektörel çizim yapıyorum genelde bir kaç çalışmayı bakarak çizmiştim bundan dolayı olmuş. Sizce hesabımı kapatırlar mı?
Ara
Cevapla

#2
Merhaba, başka birinin işine bakarak aynısını çizdiyseniz sorun teşkil ediyor. Tüm işlerin telif hakkı sizin olmalı. bir fotoğrafın üzerinden çiziyorsanız fotoğraflarda sizin olmalı gibi
Ara
Cevapla


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi


MyBB Türkçe Çeviri; MyBBTürkiye
Tema Çevirisi KOGuncel.NET
Copyright© 2002-2021 MyBB Group.
Designer By http://www.anadolustok.com Tüm Haklarını Saklı Tutar.