• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İlk ciddi illüstrasyonum

#1
Evet sonunda fotoğrafın yanı sıra vektör olayına da el attım ve ilk ciddi illüstrasyonumu çizdim. Başlangıç için zor oldu. Adobe Illustrator programı Paint'ten hallice ama çok özelliği var. Neyse hemen paylaşayım. İyi-kötü yorumlarınız benim için çok değerlidir. Evet görüşleri alalım Smile

stock-photo-an-illustration-of-historica...944905.jpg
http://www.shutterstock.com/pic.mhtml?id=298944905
Cevapla

#2
vektörünüz insburg'u simgeleyen bir yerin vektör hali mi?
çünkü doğru soru şu; bu görseli kim niye alsın? bu soruya cevap veriyorsa zaten satacaktır.

öteki yandan çok orantılı bir çizim olmuş. font da avrupa kültürüyle alakalı. bence başarılı.
Ara
Cevapla

#3
Yorumunuz için teşekkür ederim.
Evet o evler gerçekten de var Smile Baktım herkes aynı evlerin fotoğraflarını çekmiş ve illüstrasyon hiç yok, ben de onları çizmekle başlayayım dedim. Kendi çektiğim fotoğrafın üzerinden gittim. O evlerin başka birisi tarafından çekilmiş fotoğrafı şu:

stock-photo-innsbruck-austria-architectu...954395.jpg

http://www.shutterstock.com/pic-156954395
Cevapla

#4
iyi fikir gerçekten.
Ara
Cevapla

#5
İlk işiniz ise bence de çok başarılı bir sonuç. Devam edin çok iyi işler çıkartırsınız gibi gördüm ben sizi. Tebrikler, başarılar !..
Ara
Cevapla

#6
Hocam, ufak bir taktik resmi photoshop yardımıyla renk olayini en aza indirebilirsiniz renk katmanları ile akabinde illustratorde trace bitmap -high quality yaparsanız.. resminiz vektör haline dönecektir akabinde ilstratir renk uzayindan 3-6 renk aralığında bir renk atayarak benzer renkleri birleştirerek shutters yüklerseniz belirli boyutlarda 2000x2250 mm da zannımca vektör alanında çığır açarsınız... fotografik vektör diyerek isimlendirilp benzer fotigraflari bir kerede yuklemeye gönderirseniz aynı anahtar kelime ve başlıklarla tabi öncesinde bir tanesini kabul ettirdiginizde copy paste.. :-) 100 tane vektörü bir kerede onaylatabilirsiniz baktınız onay vermiyor aynı işlemi 20 şerli olarak yenilerseniz onaylanarak devam edersiniz diye düşünüyorum sonuçta bunları onaylayanlar da insan müslüman olmayanlar veya sempati duymayan operatore denk gelip ertesi gün ginderdiginizde aynı kişiye denk gelme olasılığınız düşük yani onay almaniz yüksek her yerde her zaman işini sevmeyen birileri mevcuttur. toplu gonderince orada çalışanın hangi güne denk geldiğini ve Amerika'da şu anda mesai saati olduğunu nitekim saat farkını da hesaplarsaniz güzel sonuçlar elde edeceksinizdir saygılarımla  ..

https://www.shutterstock.com/g/SULTAN+KIRBAS?rid=238332277&utm_medium=email&utm_source=ctrbreferral-link
Ara
Cevapla


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi


MyBB Türkçe Çeviri; MyBBTürkiye
Tema Çevirisi KOGuncel.NET
Copyright© 2002-2021 MyBB Group.
Designer By http://www.anadolustok.com Tüm Haklarını Saklı Tutar.