• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotolia'dan para çekme

#1
Sonunda alt limit olan 50 krediyi geçtim. 106 download olmuş toplamda. Parayı nasıl çekebilirim bilen var mı? Paypal ile mi? Çektikten sonra bütün detayları yazarım buraya.
Cevapla

#2
"Görsellerinizden herhangi biri satıldığında ilgili komisyon hesabınıza eklenir. Hesabınızda en az 50 Kredi toplandıktan sonra PayPal ya da Moneybookers üzerinden paranızın tarafınıza ödenmesi için başvurabilirsiniz. Kazandığınız telifler (komisyonlar) eserin münhasır olarak sunulup sunulmadığı ya da abonman kapsamında satılıp satılmadığı gibi faktörlerden dolayı değişebilir. Ödemeler ile ilgili daha fazla bilgilere aşağıdaki linkler üzerinden ulaşabilirsiniz.
Tarafınıza ödeme yapılmasını talep etmek için bir PayPal ya da Moneybookers hesabına ihtiyacınız vardır. Kazanmış olduğunuz Kredileri nakit paraya çevirebilmek için lütfen Fotolia hesabınızda 'Kredilerim' sayfasına gidiniz ve 'Çevirdiklerim' sekmesi altında bulunan 'Kredi çevir' yazısını tıklayınız. (Sadece tüm Krediler birden nakit paraya çevrilebilir). PayPal veya Moneybookers'te kullanmış olduğunuz e-posta adresini doğru girdiğinizden emin olun ve talebinizi gönderin.
Lütfen dikkat: Fotolia hem müşterileri hem de katılımcı sanatçıları ile yasal sözleşmeler imzalar. Fotolia hem kendisini hem de üyelerini dolandırıcılıklardan korumak amacıyla tarafına Kredilerin ödenmesi talebinde bulunanlardan mutlaka geçerli nüfus cüzdanlarının/pasaportlarının (ön ve arka) fotokopilerini yüklemesini talep etmektedir. Geçerli nüfus cüzdanı/pasaport fotokopisi yüklenmediği takdirde Kredilerin ilgili üyeye ödenmesi mümkün değildir.
Katılımcı sanatçılarımızın ödemelerini, taleplerini aldığımız günden itibaren 7 iş günü içinde taraflarına ulaşması için gayret ediyoruz."

Sitede belirtilen açıklama kısmı bu şekilde. Bol kazançlar dilerim. Umarım yardımı dokunur.
Ara
Cevapla

#3
Teşekkür ederim yardımınız için.

Adım adım yazayım.

1- Araçlar kısmından Kredileri Dönüştür'e tıkladım. 52 krediyi dönüştürdüm. Ben İngilizce (US) kullandığım için siteyi, dolar olarak çevirdi. Ha bir de ABD vatandaşı olup olmadığımı sordu. Şimdi paypal'ı beklemekteyim.

Bakalım sonraki adımları yazıp düzenlerim buradan.
Cevapla

#4
13 Kasım 2015 - 52 Kredi çektim (USD) doları olarak.
16 Kasım 2015 - Paypal'ıma ulaştı 52 USD olarak. 47,3 Euro olarak çevirdim.
Cevapla

#5
(11-17-2015, 12:27 AM)speedy_turtle Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 13 Kasım 2015 - 52 Kredi çektim (USD) doları olarak.
16 Kasım 2015 - Paypal'ıma ulaştı 52 USD olarak. 47,3 Euro olarak çevirdim.

Hemen rakı balık biggrin.png smile.png sofrayı donatmak lazım smile.png
Ara
Cevapla

#6
2 kilo kestane aldım çayla götürüyorum Big Grin oh mis
Cevapla

#7
şurada adam akıllı portföy yaratacak kadar kalabalık olsak da kendi platformumuzu oluştursak keşke. gerçi kim neden bizden görsel satın alsın o da ayrı bir soru ya, hayal işte. inek gibi sağıyorlar bizi...
Ara
Cevapla

#8
(11-17-2015, 11:39 PM)aydemori Nickli Kullanıcıdan Alıntı: şurada adam akıllı portföy yaratacak kadar kalabalık olsak da kendi platformumuzu oluştursak keşke. gerçi kim neden bizden görsel satın alsın o da ayrı bir soru ya, hayal işte. inek gibi sağıyorlar bizi...

Platformdan kastınız nedir hocam? Ajans mı kuralım? Smile 
Kursak da, olayın cash cow kısmı zaten Fotolia, Shutterstock ve IStock tarafından alınmış. Yani iş zor Smile
Cevapla

#9
Arkadaşlar ne kadar sürede hesaba yansıyor? 1 haftadan fazla oldu halen skrill hesabıma ulaşmadı.
Ara
Cevapla

#10
10 gün kadar sürüyor bazen
Ara
Cevapla


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Konuyu Okuyanlar:
2 Ziyaretçi


MyBB Türkçe Çeviri; MyBBTürkiye
Tema Çevirisi KOGuncel.NET
Copyright© 2002-2018 MyBB Group.
Designer By http://www.anadolustok.com Tüm Haklarını Saklı Tutar.