• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adwords kullanmak mantıklı mı?

#1
Merhaba arkadaşlar aramızda adwords kullanmış ve sonuç almış olanlar var mıdır merak ettim.

Stok sitelerinde satışlarımı arttırmak için adwords (google'ın ücretli reklam verme hizmeti) kullanmayı planlıyorum.
Belirlediğim bütçeyle Adwordste portfolyo url adreslerime yönlenmiş reklam kampanyaları hazırlamak ve bu şekilde sosyal medya ve youtube'dan trafik almak gibi bir planım var.Araştırdığım kadarıyla reklamlara tıklanmalardan da ekstra gelir geliyor.

Stock hesaplarında satışlarını adwords kullanarak attıran oldu mu? Etkisi olur mu,yoksa sokağa paramı atmış olurum?
Cevapla

#2
Ben de denemek isterdim açıkçası. Ama böyle bir şey yapmak için portföyün geniş ve homojen olması lazım. Mesela vektörse sadece vektör olmalı. Hedef kitlesini ona göre seçebilirsiniz böylece. Benim portföy çarşamba pazarı gibi olduğu için biraz zor benim için.
Cevapla

#3
Adwords zaten hedef kitle için araçlar sunmakta.Mesela hazırladığınız bir kampanyayı sadece Amerikalı kullanıcıların hatta sadece New York'un 10 km2 yarıçapında yaşayanlar görsün diye ayarlayabiliyorsunuz.Fotolia'da vector,fotoğraf ,video için ayrı klasör hazırladığınızda bunların herbiri için ayrı portfolyo url'si oluşuyor.Adwords'e vector url'si için ayrı, video url'si için ayrı kampanya reklamları hazırlanabiliyor.
Ben hali hazırda zaten keyword,seo araçlarını kullanıyorum,çokta faydasını gördüm yinede halen hiç satılmamış dosyalarım bulunmakta.300 vektörüm var, 5-6 siteye üyeyim, siteler başına ortalama 2 ayda 50$ kazandırıyor memnun değilim.Tabi portfolyonun kalitesi ve iş sayısıda önemli.Şimdiki hedefim 1000 vector'e ulaşmak.
Cevapla


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi


MyBB Türkçe Çeviri; MyBBTürkiye
Tema Çevirisi KOGuncel.NET
Copyright© 2002-2019 MyBB Group.
Designer By http://www.anadolustok.com Tüm Haklarını Saklı Tutar.