• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
20 şubat 2017 pazartesi satışları

#1
Arkadaşlar bugün sadece 1 tane satış yapabildim. Normalde en az 10 olurdu. Sonuçta bugün pazartesi ve işyerleri açık. Benim kaçırdığım bir bayram, tatil vs falan mı var acaba?
Cevapla

#2
Bir satışım olduğu hatta satışım olmadığı o kadar çok gün oluyorki, bence yersiz endişe ediyorsun Smile
Ara
Cevapla

#3
(02-21-2017, 09:35 AM)santoelia Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bir satışım olduğu hatta satışım olmadığı o kadar çok gün oluyorki, bence yersiz endişe ediyorsun Smile

hocam bugün de az satış oldu  Big Grin bu işte bir iş var ama hadi neyse.
Cevapla

#4
valla dün 2 bugün de 1 satış oldu Big Grin böyle hayrın hehehehe
Ara
Cevapla

#5
Hafta sonları anca 1,2 satış oluyor bende artık nerdeyse boş geçen gün yok gibi. dün 19 bugün 10 satış henüz gün bitmedi ... sanırım genel bi durum yok. Ama benim küçük portföyde 2016 da tek gün 153 satış görmüştüm bi daha da görmem herhalde Big Grin. var mı sizin de böyle uçuk satışlar
Ara
Cevapla

#6
bende en yüksek 87 satış olmuştu.
Ara
Cevapla

#7
Dun 19 du, bu gun 9 satış oldu. Moral bozmamak lazım. Shutter biraz dengesiz bence bu konularda. 2016 yazında güzel olduğunu düşündüğüm fotoğraflar yüklemiştim. Satmadı. Morelim bozulduydu açıkçası. Aradan 7 - 8 ay geçti bu ay onlar satıyor şimdi. Oyle mevsimsel fotoğraflar da değil. Bu ay yüklediklerim de 2017 yazında satsa bari.
Uçuk satışa gelince, sadece bir satıştan 55.45$ kazanmıştım bi kere. O fotoğraf için 200 doların üzerinde para harcamış alıcı. Ben o fotoğrafa 200 dolar hayatta vermem. ( Gider bir daha çekerim Big Grin ) Nerde ne diye kullandı hala merak ederim. günlük satışta ise benim rekor sanırım 27 idi. ben henüz 30 görmedim.
Cevapla

#8
Ben sitelerin tüm gelir gider ve istatistiklerimi kendim de ayrıca tutuyorum. aklımdan hep geçer bu siteler satış rakkamlarıyla oynuyormu? bunu yapabilirlermi acaba diye?
çünkü garip bir istikrar içerisine giriyorsunuz. (Bunu başka arkadaşlarımda da gözlemliyorum) aylık belli bir döngü içerisinde kalıyoruz. (bu çoğul söylemlerim kendi arkadaşlarım ve kendim içindir)
yani aylık ortalama 100$ kazanıyorsanız devam ediyor. biaz altında biraz üstünde. ama ürün adedinizi ciddi rakkamlarda birden yukarıda çekseniz. mesela 300 tane ürününüz varken. 1-2 ayda 3000-4000 upload yapsanız da inanın satış rakkamları çok değişmiyor. sanki lütfen birazcık bir artış oluyor. Atıyorum 100$ ken aylık 200$'a çıkıyorsunuz.
bildiğim yada emin olduğum bir şey yok ama hissettiğim bu, sanki bu satış rakkamları gerçek değil. site sizin durumunuzu çok rahat analiz edip, çalışmalar nezdinde. "Al bu sana yeter" gibi bir pay yada layık gördüğü ödemeyi yapıyor gibi geliyor bana.
biliyorum tam paranoyaklık ama düşünmeden edemiyorum.
bunca yıldır neden 3-5 bin kişi aynı anda alıp yapmasın ki? bir günde 4000$- 5000$'lık satış neden hiç yapamayız anlamam.
yokmu böyle bir şans hiç kimsede???? hepmi düzenli satışlar olur?
işte arada bi sanki azıma bi kaşık bal çalarcasına Enhanced satıştan veriyolar bi 50-60$ devaaaam.

Kaldı ki ben after effects'ten, footage ye timelapse tan hyper lapse ye makrodan, vectorele 3D model den Aerial çekime, fotoğraftan illustrasyona yemediğim halt yok. yani rafıma her üründen koymak istiyorum. köşedeki bakkal gibi olacağıma carrefour gibi olmak istiyorum. çok malım olsun sürümden kazanayım diyorum. ama gelin görünki istikrar her üründe de gene aynı gene aynı yahu SmileSmileSmileSmile
Ara
Cevapla

#9
bende bugün 3 satış var Smile ortalama günlük 3 satıyorum, 1000 dosyam varken de böyleydi 1800 dosyam var yine aynı, kötü bi portfolyom var, sanırım, geliştirmeye çalışıyorum, tıkandım bu aralar, hevesim kırıldı, geçen sene ocak ayında tüm sitelerden ortalama 60 dolar kazanmışım, aradan bi sene geçti ve en az 1000 dosya ekledim portfolyolarıma ama ona rağmen hala satışlarım aynı, bu işte bir terslik var,
Ara
Cevapla

#10
Benim geçen sene 2000 fotoğrafım vardı. Şubat ayında 107 dolar kazanmıştım. Bugün itibariyle 6166 fotoğrafım var. Kazandığım miktar 96 dolar. Varın gerisini siz düşünün. Ha bir de nereden baksanız 500 farklı bitki türü ekledim. Yine de satışlar artmadı. Ocak ayında da aynısı olmuştu.
Cevapla


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi


MyBB Türkçe Çeviri; MyBBTürkiye
Tema Çevirisi KOGuncel.NET
Copyright© 2002-2022 MyBB Group.
Designer By http://www.anadolustok.com Tüm Haklarını Saklı Tutar.